Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної докуметації

Дата: 14.02.2022 10:09

Сокільницька сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у наступних проектах містобудівних документацій

ДПТ для будівництва багатоквартирної житлової забудови в с.Сокільники Львівського району Львівської області в межах вул.Героїв Крут-Спортивна

Основне креслення (проектний план)

Пояснювальна записка,охорона навколишнього природнього середовища

Схема розташування

ДПТ для будівництва та обслуговування житлового будинку поблизу вул.Шевченка в с.Годовиця Львівського району Львівської області

Основне креслення (проектний план)

Пояснювальна записка,охорона навколишнього природнього середовища

Схема розташування

Із проектами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні відділу архітектури та містобудування Сокільницьої сільської ради, що знаходиться за адресою: 81130, вул. Січових Стрільців ,1 в с. Сокільники  у пн-пт з 10-00 по 16-00 з дня опублікування їх на офіційному веб-сайті. Відповідальним за організацію розгляду та врахування пропозицій є виконавчий комітет  Сокільницьої сільської ради.

Телефон для довідок: (032)227-06-45, ел. пошта: arkhitektsokilnyky@gmail.com

Зауваження та пропозиції громадськості до згаданої містобудівної документації подаються згідно п.п.6-1 п.6 , п.9 Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року до загального відділу Сокільницької сільської ради протягом 30 днів з дня опублікування матеріалів на офіційному веб-сайті. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.