Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 25.08.2022 - 21.09.2022

Дата: 21.09.2022 14:31

Відпустку присвятив підготовці, ремонту, відправці автомобілів та доставці іншої допомоги на фронт. Протягом трьох тижнів охопили два напрямки- Схід та Південь. Щиро вдячний всім, хто допоміг реалізувати заплановане.

?? На Схід:

?? Nissan Terrano, позашляховик- відремонтували, обслужили і відправили 95-й бригаді;

?? Volkswagen Т4- зремонтували, обслужили та відправили для Нацгвардії, спецпідрозділ Омега;

?? Nissan Patrol – повний ремонт (двигун, ходова, кузов) – доставлено підрозділу Kraken.

?? 47 окрема артилерійська бригада– запчастини, дріт, кабелі, акумулятори, мастила на суму, еквівалентну 1500 €;

?? Для в/ч 1008, 2 дивізія, 1 батарея (Харків)- акумулятори, розкладачки, ліки ,вітаміни.

?? На Південь:

?? Ford Ranger – 63 окрема механізована бригада. Для цієї ж бригади- нові колеса для інших автомобілів, ліки, продукти, вітаміни;

?? Fiat Ducato для 64 бригади, напрямок Миколаїв–Херсон. Передали снайперам сітки;

?? Ford Ranger – спецпідрозділ ГУР. А також забрали від них поламане авто на ремонт;

?? Відправили для військової частини А7014 два автомобілі- Nissan X-Trail і Volkswagen Т4;

?? Купили і доставили у в/ч Вінниці генератор 3,2 квт, продукти і солодощі для 8-го батальйону охорони та оборони.

Крім цього,

?? Закуплено тактичні навушники;

?? Для підшефної військової частини куплено дизель-генератор DE-225SS, 164 кВт – 1 279 400,00 грн;

?? Центру реабілітації для поранених у Любінь Великий відправили ліки, вітаміни, солодощі, продукти.

І про неймовірне об'єднання маленьких волонтерів.

Наші діти у селі Сокільники, продаючи лимонад на вулицях Франка – Миру, зібрали 8000 грн на допомогу війську. За ці кошти були куплені та відправлені розкладачки на Схід.

Северин, Остап, Уляна, Максим, Артур, Данило, Святослав, Тарас, Максим, Данило, Олег, Данило, Андріан, Юліан, Захар- це осередок дитячого волонтерського руху у громаді, гідний наслідування.

Щиро дякую дітям за їхню працю, а батькам дітей- за виховання у дітях патріотизму, любові до України і волі до перемоги. З такими дітьми немає сумніву- Україна переможе ??