Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 21.09.2022 - 12.10.2022

Дата: 13.10.2022 11:39

Цього разу поїздка- Південь. Херсонщина і Миколаївщина. Але відправили допомогу і на Схід. Охопили дві лінії фронту.

Хочу сказати, що наші захисники сповнені оптимізму, азарту і злості. Є успіхи на фронті, вони рухаються вперед, звільняють нашу землю, лупашать москальноту. Дивлячись на них, на їхні очі, які горять перемогою, ми маємо зробити для них все, що в наших силах, і понад наші можливості. Ми зобов’язані їм всім, що маємо, а найголовніше- життями своїх близьких і рідних.

Не маємо права зупинитись ні від втоми, ні від ракетних ударів. Ні страх, ні втрати, ні понівечений війною побут не мають стати причиною зневіри. Віримо, працюємо, допомагаємо, тримаємось разом і наближаємо перемогу над московською нечистю.

Отже:

?? Відвезли Т4 бортовий на 24-ту бригаду (Херсонський напрямок);

?? Відправили на зенітно-ракетний дивізіон (Слов’янський напрямок)- ліки, засоби гігієни, продукти, спальники;

?? Віддали Mitsubishi Pajero Sport- 94 бригада, Харків;

?? Відремонтували Кіа Sorento для підшефної військової частини (складний ремонт двигуна);

?? Відправили Ford Ranger спецпідрозділу ГРУ МО (Запорізький напрямок);

?? Відвезли Land Rover на артилерійський полк (Херсонський напрямок);

?? Для ближньої в/ч закупили камери спостереження, монітор, системний блок;

?? Відправили на Яворівський полігон продукти, ліки, теплий одяг;

?? Віддали 24-й бригаді дрон Mavic, який був куплений за кошти, зібрані на доброчинних ярмарках, що організувала Молодіжна рада. Щиро дякую всім, хто організував та долучився до спільної справи!

Вдячний кожному, хто в одному строю бореться за Україну- і на фронті, і в тилу.

Перемога близько.

Слава Україні!