У Львові відкрили перший експертний центр з питань неінфекційних захворювань.

Дата: 07.10.2022 10:19

У Львові відкрили перший експертний центр з питань неінфекційних захворювань.

Вчора, 6 жовтня в межах україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» разом з Maryana Sluzhynska , взяв участь у відкритті Центру знань з питань профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.

Поділився результатами успішної участі в проєкті Сокільницької громади.

Завдяки проекту вдалось значно зміцнити матеріально - діагностичну базу медичних закладів нашої громади Сокільницька амбулаторія ЗПСМ .

Наголосив, що всі позитивні зміни в медицині громади відбуваються за підтримки Голови Сокільницької сільської ради Тарас Сулимко та депутатського корпусу Сокільницька сільська рада .

Дякую Halina Nadvorna і Roman Rokyta за підтримку і допомогу!

Директор КНП «Амбулаторія ЗПСМ Сокільницької сільської ради» Гонсьор Ю.Р