Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 12.10.2022 - 25.10.2022

Дата: 25.10.2022 15:15

Слава Україні! ??

Минулого тижня охопили три напрямки- цього разу були на обох лініях фронту, Південному і Східному. Окрема поїздка- Київ.

В дорозі виникло ускладнення- треба було забрати з Баштанки Ford Ranger, який потребував ремонту двигуна. Дуже виручила лавета, Ford проїхався на ній з Півдня на Схід, а потім на Сокільники. Відремонтуємо і віддамо в робочому надійному стані.

Мали теплу зустріч з односельчанами- хлопці воюють на напрямку Краматорськ-Бахмут. Для них дуже важлива підтримка громади, а для нас найважливішим є допомогти їм бити ворога, забезпечивши всім необхідним- відвезли нашим хлопцям Land Rover.

Отже, звітую:

?? Купили і відвезли Volkswagen T4 – Київ, 46 ОДШБР;

?? Land Rover- напрямок Краматорськ-Бахмут, в/ч А7392;

?? Jeep Cherokee- на 214 бригаду, напрямок Дружківки;

?? Відремонтували Nissan Patrol для спецпідрозділу «Kraken»;

?? Відремонтували і віддали Renault Scenic- Харківський напрямок;

?? Передали Starlink- для реактивної артилерії, Харківський напрямок;

?? Закупили і передали на 24 бригаду запчастини до Nissan Navara і Mitsubishi Pajero;

?? Передали продукти і ліки для військових на Харків, Рівне і Яворівський полігон.

Підтримуємо наше військо і разом переможемо! ??