Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 25.10.2022 - 09.12.2022

Дата: 09.12.2022 15:27

Настала зима. Маємо зробити все для того, щоб підтримати наших воїнів на передовій у важкий період холодів і морозів. Зима на фронті- випробування для всіх. Оборона країни- справа кожного з нас. Тому маємо докласти максимум зусиль для забезпечення бійців всім необхідним.

Звіт за попередній період.

✔️Mitsubishi Pajero sport переобладнали під медичну допомогу, завантажили носилками, загрузили ліками, вітамінами і продуктами. Відправили на напрямок Бахмут для 24 бригади.

✔️Jeep Cherokee завантажили та відправили на 80 бригаду під Краматорськ.

✔️Відправили Land Rover discovery на 48 батальйон 79 бригади напрямок Слов‘янськ.

✔️Закупили генератори:

- для ППО Вінниця;

- для 24 бригади;

- для 103 бригади ТРО;

- для 80 бригади;

- для 71 бригади.

✔️Купили і підготували Wolksvagen T4 для медиків, для танкового батальйону в м. Куп‘янськ (в цьому батальйоні служив Сапило В.Р.)

✔️Закупили зимові колеса на Волинь (Єгерський батальйон) та на напрямок Бахмут 78 бригада.

✔️Дали генератори:

- для СБУ Львів;

- Поліція Пустомити;

- на 61 бригаду.

✔️Відремонтували, перевзули Hyundai Terracan, завантажили продуктами, ліками, вітамінами на спецпідрозділ НГУ Покровськ.

✔️На Харків, реактивний дивізіон відправили колеса (болотяні), ліки, продукти, теплі речі.

✔️Купили,обслужили Wolksvagen Т-4 для інструкторів НГУ.

✔️Відремонтували Land Rover завантажили продуктами, вітамінами, ліками, а також генератор та відвезли на 125 бригаду Бахмутський напрямок.

✔️SsangYong Бахмутський напрямок (Дружківка) для 24 бригади (реактивний дивізіон).

✔️Додатково для військової частини Ков‘ярі закуплено генератор, дрова та інструменти.

✔️Також закупили теплий одяг для військових, провели вишкіл для хлопців з ТРО.