Мюзикл-казка «Пригода Святого Миколая».

Дата: 19.12.2022 21:13

17.12.2022 за сприяння Служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації та Служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації наймолодші мешканці Сокільницької громади переглянули в Львівській національній філармонії мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая» у виконанні Львівської державної академічної хорової капели «Дударик».
Дійство тільки розпочалося, як оголосили тривогу. Тому всі присутні чемно попрямували у сховище філармонії. Весь час, поки тривала тривога, діти безтурботно спілкувались, колядували, співали українські пісні. Була і молитва…
Мюзикл-казку додивилися після тривоги. Яскраві декорації, святкова атмосфера та відомі світові хіти, які лягли в основу музики до вистави, створили незабутні емоції. Направду «Дударик» є музичною візитівкою Львова. Приємним бонусом стали солодкі подаруночки.
Супроводжували дітей Алла Брода, начальник Служби у справах дітей Сокільницької сільської ради та Галина Брухаль, педагог-організатор Годовицького ліцею. Довіз дітей забезпечила дирекція Сокільницького ліцею ім.І.Франка .