Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 25.01.2023 - 08.02.2023

Дата: 09.02.2023 13:58

Останні два тижні були насичені поїздками на фронт. Два автомобільні каравани вирушили на Схід 27 січня та 3 лютого.

Окремо хочу описати маршрут і враження, бо не можу не поділитись емоціями. Цього разу шлях пролягав через Харків, Ізюм на Слов'янськ. Це території, звільнені ЗСУ від московської орди. Відео, зняте Павлом, шокує. Ми їхали по спаленій землі- жодної вцілілої хати, церкви, будівлі. Зруйновано, знищено абсолютно все- результат приходу "руского міра''. Залишки стін, покрівель.. Відновити це все неможливо, треба будувати нове. Вздовж всього шляху, в полях- багато, дуже багато спаленої підбитої техніки.

Ми відвезли на фронт дев'ять автомобілів ( серед них куплені, відремонтовані та подаровані ). Отже,

✔️ Mazda пікап- на Краматорськ, 125-й бригаді;

✔️ Hyundai Tucson- нашому односельцю Роману з зенітно-артилерійського дивізіону, віддавали автомобіль в Краматорську. Частину коштів на автомобіль зібрали діти з Басівської початкової школи та Годовицького ліцею- щиро їм дякую.

✔️ ГАЗ Соболь- на Покровськ, 118-й окремій бригаді;

✔️ Ще одна Mazda пікап- у Київ, для мінометної батареї;

✔️ УАЗ 2206 (''Таблетка'')- у Покровськ для 118-ї бригади;

✔️ Hyundai Terracan- у Костянтинівку, 72-й бригаді;

✔️ Volkswagen T4- у Слов'янськ, 72-й бригаді;

✔️ Opel Frontera- Дружківка, для 108-ї бригади;

✔️ Mercedes ML відремонтували для 125-ї бригади, у Костянтинівку.

Всі автомобілі пройшли повне техобслуговування, здійснено необхідний ремонт та заміну коліс.

Для медиків з Бахмута закуплені форсунки для авто. Кожен автомобіль ми завантажили продуктами, ліками, запчастинами, маскувальними сітками, фруктами (пляцки, вареники і тушонки приготували дівчата з Басівки і Годовиці).

Багато передач відвезли для 63, 71, 80, 24, 72, 118 бригад та для Нацгвардії.

З фронту привезли на ремонт три автомобілі, постараємось поставити їх на колеса якомога швидше. З Бахмута взяли ще одного пасажира до Сокільників- евакуювали дуже гарного пса, не могли не врятувати. Прилаштували його в добрі руки- любов і догляд йому забезпечені. Назвали Бахмутом, само собою.

Кожен з нас на своєму місці може і зобов'язаний наближати Перемогу всіма силами. Бо ніхто, крім нас.

Слава Україні! 🇺🇦