Обґрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Дата: 11.02.2023 23:22

1. Найменування замовника:

Місцезнаходження:

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Категорія:

Сокільницька сільська рада

81130, Україна , Львівська обл., Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1

Код ЄДРПОУ: 04369682

Орган місцевого самоврядування.

2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

(код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

3) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі;

2`616`006.00  грн з ПДВ

3.1) Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020  № 275.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду проєктної документації  на будівництво за робочим проєктом «Капітальний ремонт системи опалення в будівлі лікарні літ. А-3 по вул. Д. Галицького, 2 в с. Сокільники Львівського району Львівської області»

4) вид закупівлі:

Відкриті торги з особливостями

5) Джерело фінансування,

Обґрунтування розміру бюджетного призначення;

кошти місцевого бюджету.

6) Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб та в інтересах жителів Сокільницької територіальної громади.

Технічне завдання на закупівлю розроблене на основі затвердженої проектно-кошторисної документації.

Відповідно до п.5.1. КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» встановлено, Для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію.

Замовник на виконання зазначеної норми надає відомість обсягів робіт та відомість ресурсів до неї без цін.

Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorro

UA-2023-02-09-017132-a