Посада головного спеціаліста Відділу освіти Сокільницької сільської ради.

Дата: 24.02.2023 23:44

Сокільницька сільська рада проводить добір на зайняття посади головного спеціаліста Відділу освіти Сокільницької сільської ради (далі – Відділ освіти) на час відпустки по догляду за дитиною  основного працівника.

Вимоги до претендентів:
громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, комунікабельність, знання чинного законодавства, пов’язаного із діяльністю Відділу освіти.
Основні обов’язки:
-    збір та узагальнення інформації, перевірка даних;
-    робота з документами (листи, накази, договори, акти, накладні та ін.); з комп’ютерними програмами, пов’язаними з діяльністю Відділу освіти; на майданчику Prozorro.

Резюме просимо направляти на електронну пошту сільської ради -
sokil_rada@ukr.net, та електронну пошту Відділу освіти – osv_ sokil@ukr.net.
Для проходження попередньої співбесіди просимо звертатись до головного спеціаліста з кадрової роботи – Міцкевич Лариси Олександрівни, роб.тел. 227-06-45, моб.тел. 097-606-59-16.