Інформаційне повідомлення про початок підготовки аналітичного звіту

Дата: 10.03.2023 11:28

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПІДГОТОВКИ АНАЛІТИЧНОГО ЗВІТУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Враховуючи “Порядок проведення містобудівного моніторингу“ затверджений Наказом Міністерства регіонального розситку, будівництва та житлово-комунального господарства України 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвику громад та території України від 14 грудня 2021 року №333) Сокільницька сільська рада повідомляє про початок формування аналітичного звіту для проведення містобудівного моніторингу, що здійснюватиметься на території Сокільницької сільської ради з метою обгрунтування необхідності внесення змін в містобудівну документацію населених пунктів Сокільницької сільської ради.

Пропозиції приймаються враховуючи “Порядок проведення містобудівного моніторингу“ до  Сокільницьої сільської ради, що знаходиться за адресою: 81130, вул. Січових Стрільців ,1 в с. Сокільники  у пн-пт з 08-00 по 17-00 год, а також на електронну адресу Сокільницької сільської ради sokil_rada@ukr.net