В Сокільницькій сільській раді можна отримати витяг з ДЗК (державний земельний кадастр).

Дата: 27.03.2023 11:49

В Сокільницькій сільській раді у відділі земельних відносин та кадастру можна отримати витяг ДЗК.
Для того, щоб отримати витяг з ДЗК у паперовій формі необхідно подати Державному кадастровому реєстраторові:

- заява встановленої форми (складається на місці);

- квитанція про оплату послуг за надання витягу з Державного земельного кадастру;

- державний акт або документ, який підтверджує право власності на земельну ділянку;

- паспорт власника земельної ділянки (оригінал та копія), або представника;

- оригінал, або нотаріально завірена копія довіреності (у разі подання заяви представником);

- ідентифікаційний номер власника земельної ділянки (оригінал та копія), або представника;

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру у паперовій формі з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомлення про вручення або в електронній формі надсилається через Публічну кадастрову карту або Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через веб-сторінку Держгеокадастру.

У разі подання заяви органом державної влади, органом місцевого самоврядування у заяві зазначаються підстави надання відповідної інформації з посиланням на норму закону, яка передбачає право відповідного органу запитувати таку інформацію, а також реквізити справи, у зв'язку з якою виникла потреба в отриманні інформації. Така заява розглядається у позачерговому порядку.

Існує дві форми витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:

1) з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержання в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
2) з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року.

Підстави для відмови у наданні витягу із Державного земельного кадастру.

1) у Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості;
2) із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру звернулася неналежна особа;
3) документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом.