#СтаньВоїномКіберфронту

Дата: 28.03.2023 16:34

«MRIYA» — це проєкт, який було запущено з метою боротьби з дезінформацією та пропагандою у соціальних мережах та медіа. Метою проєкту «MRIYA» є покращення медіа-грамотності українців, попередження дезінформації та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

В рамках проєкту проводяться навчальні семінари для громадян, створюються інформаційні матеріали про розповсюдження дезінформації та методи її виявлення. Більше 25 років в Україні діють медіа-ресурси, блогери, проекти які прямо фінансуються з російського бюджету чи афілійовані з російським бізнесом.

24 лютого 2022 року все українське суспільство осягнуло, що ворог не має здорового глузду, росія готова вбивати та нищити українське суспільство. Нажаль, 24 лютого 2022 року – громадяни ще не зрозуміли, що ворог цинічний, а тому вбиває не тільки кулями, але і словом.