Семінар-тренінг організований Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

Дата: 03.04.2023 09:37

👉«Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади у сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг» - начальник ЦНАПу Сокільницької сільської ради Галина Надворна взяла участь у 3-денному семінар-тренінгу організованому Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

Під час заходу представники із Львівської, Івано-Франківської, Рівненської та Закарпатської областей обмінялись досвідом та успішними практиками, обговорили з експертами низку важливих тем: координація зусиль влади, громадськості та волонтерських спільнот у реагуванні на виклики спричинені війною, стратегічне планування розвитку територіальних громад, обговорили використання сучасних інформаційних технологій в роботі ЦНАПів і зокрема з ВПО та окреслили шляхи зміцнення потенціалу ЦНАП в умовах кризового реагування та відновлення задля надання якісних адміністративних послуг.