Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Дата: 27.04.2023 13:25

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

На офіційному веб-сайті Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області https://sokilnyky-rada.gov.ua/ розміщено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для внесення змін в детальний план території в межах вул. Авіаційна та вул. Пам'яті в с. Сокільники Львівського району Львівської області.

Адреса, на яку подаються зауваження та пропозиції: Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області (вул. Січових Стрільців, 1, с. Сокільники, Львівський р-н, Львівська обл., 81130).

Термін подання зауважень та пропозицій громадськості становить 15 днів з дня оприлюднення заяви з 27.04.2023 р. до 11.05.2023.