8 травня - День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 16:27

🔴По закінченню Другої світової війни 1939-1945 загинуло понад вісім мільйонів українців: близько 3 мільйонів воїнів та 5 мільйонів цивільних.

День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а застереження – диктатори завжди прагнуть задовольнити імперські амбіції збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Сьогодні, в День пам'яті та примирення, вшануймо пам'ять загиблих у боротьбі із нацизмом.

🇺🇦Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і за нами перемога, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.