Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 18.04.2023 - 03.04.2023

Дата: 03.05.2023 10:21

Чергова поїздка на фронт.

Чудова погода майже всю дорогу. Яскраве сонце під Вугледаром освітило згори зрівняну з землею Новоукраїнку- маленьке село, у якому мешкало колись півтора тисячі людей. Хлопці розповіли, що той нищівний обстріл почався з прицільного вогню виродків по похоронній процесії, коли ховали місцевого мешканця. У цих нелюдів немає нічого людського. Це диявольське зло, їх треба знищувати.

Відвідали хлопців на багатьох напрямках- Покровськ, Курахове, Вугледар, Костянтинівка, Добропілля, Дружківка, Часів Яр, Краматорськ, Слов'янськ, Лиман, Харків.

Відвезли цього разу бійцям:

✔️ Jeep Cherokee- A4635, напрямок- Торецьк;

✔️ Volkswagen Touran- для 79-ї бригади, де служить капеланом наш отець Любомир, напрямок- Лиман;

✔️ Mitsubishi L200- розвідникам 80-ї бригади, Краматорськ;

✔️ Kia Sorento- 125 бригада, Краматорськ;

✔️ Ford Ranger- на 93 бригаду, Бахмут.

✔️ Nissan Navara- на 92 бригаду, у роту вогневої підтримки, автомобіль переданий у Харкові на Бахмут.

Останні два авто куплені британською діаспорою, відремонтовані спільними силами з харківськими волонтерами на їхнє прохання та доставлені бійцям.

Крім цього,

✔️ Завезли багато запчастин для 24, 71, 80 бригад;

✔️ Ласощі, фрукти, ліки, їжу всім бійцям, у кого ми були. Частину солодощів роздали дітлахам в селах;

✔️ Зварили і доставили дві триноги для кулеметів 80-й бригаді- будуть збивати безпілотники;

✔️ Тепловізор- 80 бригада;

✔️ Військову амуніцію.

✔️ Маскувальні сітки- 72 бригада.

Окремо хочу сказати про волонтерський пункт-їдальню на лінії фронту. Не буду вказувати розташування, але кожного разу ми відвозимо туди продукти. Ці неймовірні жінки цілодобово готують гарячі обіди для наших бійців і волонтерів, безкоштовно. І вдень, і вночі.

З такими людьми Україна вистоїть і переможе.

Смерть ворогам!