Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості по вул. Героїв Крут в с. Сокільники.

Дата: 31.05.2023 21:25

Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

1. Найменування замовника:

Місцезнаходження:

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Категорія:

Сокільницька сільська рада

81130, Україна, Львівська область, село Сокільники, вул. Січових Стрільців, буд.1

Орган місцевого самоврядування

2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

«Послуги з поточного ремонту дороги комунальної власності по вул. Героїв Крут в с. Сокільники Львівського району Львівської області»

(Код ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

3) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі;

811`684.00 грн з ПДВ

3.1) Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020  № 275.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі зведеного кошторисного розрахунку, який є складовою проектної  частини кошторисної документації за робочим проектом, яка пройшла експертизу.

4) вид закупівлі:

Відкриті торги (з особливостями)

5) Джерело фінансування,

Обґрунтування розміру бюджетного призначення;

кошти місцевого бюджету.

6) Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб Сокільницької сільської ради, з огляду на специфіку предмета закупівлі та  зазначені в тендерній документації.

Технічне завдання на закупівлю розроблене на основі затвердженої проектної  частини кошторисної документації за робочим проектом.

Технічне завдання сформоване із відомості обсягів робіт та відомості ресурсів.

Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorro

UA-2023-05-26-008193-a