Реалізація проекту «Здорові діти - здорова нація».

Дата: 25.05.2023 14:47

Фото без описуФото без опису

✅У Сокільницькій територіальній громаді реалізовуємо проєкт «Здорові діти - здорова нація» з метою залучення до занять спортом дітей, молоді, популяризації здорового способу життя для профілактики найпоширеніших НІЗ.

Проєкт реалізовує громадська організація «Реабілітаційний центр ветеранів Російсько-Української війни «Сокільники» у партнерстві з Годовицьким ліцеєм спільно з Сокільницькою сільською радою завдяки підтримці @Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я».

У рамках проєкту закупили та встановили елементи дитячого спортивного майданчика вартістю 149 529 грн. на території Годовицького ліцею.

⛹️‍♀️🤸Проект допоможе виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулюватиме бажання дбати про нього, сприятиме усвідомленню необхідності ведення здорового способу життя та прищепить інтерес до занять фізичною культурою і спортом.