Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відкритий Чемпіонат Львівської області із спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Дата: 24.05.2023 15:50
Кількість переглядів: 95

Фото без опису

Цими вихідними відбувся Відкритий Чемпіонат Львівської області із спортивного орієнтування серед учнівської молоді, у якому взяли участь 2 наші команди: "Сокільники" та "ДЮСШ Юність", у складі кожної 4 спортсмени, які є також учнями Годовицького та Наварійського ліцеїв. Змагання відбувались на базі "Карпати" с. Камянка на двох дистанціях коротка та спринт.

Та серед 22 команд :

Команда " Сокільники" стали абсолютними чемпіонами 🏆 на двох дистанціях, та чемпіонами у загальнокомандному заліку.

Команда "ДЮСШ Юність" посіли 3 місце на короткій дистанції, та 6 на спринті та у загальному заліку поступившись всього лиш 3 очками посіли 4 загальнокомандне місце. Вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом🥇