Гуртківці військово-патріотичного гуртка "Джура" Годовицького ліцею, здійснили кількаденну велоподорож по героїчних місцях Бескидів, яку присвячено Дню Героїв.

Дата: 24.05.2023 12:54

Фото без описуФото без опису

Гуртківці військово-патріотичного гуртка "Джура" Годовицького ліцею разом з своїм керівником, здійснили кількаденну велоподорож по героїчних місцях Бескидів, яку присвячено Дню Героїв.

Велоподорож розпочалася із Старого Самбора. Дальше маршрут пролягав через с.Стрілки, с.Недільну, до "Вежі пам'яті", де захоронені 43 воїни УПА, які загинули пізньої осені 1943 року в боях з німецькими окупантами. Вшанувавши пам'ять вояків УПА, вирушили до музею Кирила Осьмака - президента УГВР, в с. Недільна, де неподалік лісничівки, на околиці с. Сприня, в середині літа 1944 року, відбувся перший з'їзд УГВР.Далі подорож проходила через с.Тур'є-Бистриця-Кропивник-Рибник до с. Довге-Гірське де розбили наш табір біля Ровенської бази асоціації гірських рятувальників.
Добре відпочивши, наступного дня наша подорож продовжилася сходженням на Гору Героїв, вшанували пам'ять полеглих героїв на Майдані та воїнів АТО Східницької ТГ. Також насолодились красою водоспаду Лазний, дальше по підвісному містку через річку Стрий, зупинилися на відпочинок біля недобудованої дамби Карпатського водосховища.
Провівши вечір біля вогнища та переночувавши в наметах, наступного дня наша велоподорож продовжилася до Урицьких скель та скель Тустанської фортеці. Потім відпочивали на річці Стрий, спілкувалися з рятувальниками та воїнами, які проходять реабілітацію після поранень. Наступного дня "осідлавши" велосипеди рушили додому.

Дякуємо і схиляємо голови перед нашими Героями за можливість подорожувати під мирним небом.

Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!! Слава Героям!!!

Фото без описуФото без опису