У Годовицькому ліцеї піклуються про здоров’я!

Дата: 23.05.2023 15:01

У Годовицькому ліцеї піклуються про здоров’я!

Іванна Михайлишин - засновниця та керівниця медичного центру "Іванна", співзасновниця та голова правління БФ "Благодійний фонд Святої Марії-Магдалини", членкиня комітетів медичної та правової допомоги Жіноча Ділова Палата України , волонтерка проекту "Почуй лікаря" розповідала про здоров'я, як найважливішу складову гармонійного життя.

Аня Остапюк - перукар-стиліст, майстер міжнародного класу з перукарської майстерності, спеціаліст індустрії краси ознайомила з основними правилами домашнього догляду за волоссям.

Любов Шийко - психолог, розмовляла про ментальне здоров'я, психологічну стійкість, артерапія.

Особливим гостем зустрічі був директор КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Юрій Гонсьор.