Адміністрація Годовицького ліцею взяла участь в освітньому форумі "Бути, щоб допомогти стати".

Дата: 30.04.2023 15:14

Оголошуємо суботу Днем навчання та розвитку.

Сьогодні в Годовицькому ліцеї навчались усі: і адміністрація, і вчителі, і учні.

✔️Адміністрація взяла участь в освітньому форумі "Бути, щоб допомогти стати" від Громадська Спілка "Католицька Освіта"

Дякуємо о. Petro Mayba за такий атмосферний та важливий захід:

- мали можливість побачити та почути Філіпа Рішара, ексгенерального секретаря Міжнародного бюро католицької освіти;

- збагатились цінними порадами про співпрацю школи та батьків від Андрій Закалюк, керівника управління освіти Львівської міської ради.

Поки адміністрація вчилась "Бути, щоб допомогти стати", вчитель англійської мови Уляна Звізло навчалась принципам фасилітації на Сила фасилітації: як залучати та інтерактивно навчати учнів від Освітній центр MriyDiy.

Наші учні - наші майбутнє. Тішить те, що вони прагнуть до розвитку та навчання. Діана Будзан, як парафіяльна волонтерка с. Басівка взяла участь в одноденному навчальному модулі на тему "Ефективна комунікація в соціальному служінні. Духовна комунікація лідера. Інформаційна гігієна"

Дякуємо Богу та ЗСУ за спокійне небо сьогодні!