Дитячо-юнацькі військово-патріотична гра «Сокіл».

Дата: 30.05.2023 15:40

За синєє небо ☁️, за жовте колосся 🌾 — боротися треба, щоб краще жилося! 💪🇺🇦

Найсильніший «рій» громади визначили у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» (Джура) 🦅.

Почесний титул виборювали Сокільницький ліцей,у складі двох роїв-10 і 11 класів,та Годовицький ліцей — у п’яти видах! 🏆

Стрільба з пневматичної гвинтівки, тактична підготовка, відун (історія), впоряд (вишкіл, стройова підготовка), смуга перешкод.

Головну нагороду здобув Сокільницький ліцей ім.І.Франка— вітаємо з перемогою рій «Соколи» 10 класу 🥇.

Друге місце виборов рій «Соколи» 11 класу Сокільницького ліцею🥈. Третє місце посіли джури Годовицького ліцею🥉.

Окремо визначили найвлучніших стрільців — перемогли-Шуліга Максим, Сокільницький ліцей 10 клас (46 оч.),Пелех Юлія,Сокільницький ліцей 11 кл.(44 оч.),Мартинович Мар'ян,Сокільницький ліцей 10 кл.(43 оч.)Стрільці всіх команд мали можливість здійснити стрільбу з бойової зброї.

Дякуємо всім ліцеям за активну участь,відвагу та боротьбу.

Завдячуємо нашим воїнам-героям 🫡 за можливість жити мирним життям та проводити такі змагання! 🙏

Дякуємо Б.Мотичці за організацію патріотичного свята! 🎉 Подяка музею «Криївка»— за допомогу в організації змагань! 🙌 Дякуємо за кропітку роботу суддівській колегії та представникам команд! ⚖️

Вдячність нашим кухарям — смачний куліш,шашлик та картопля допомогли поновити енергію після виснажливих змагань! 🍲💪

Тож будьмо всі одним великим патріотичним роєм! 🐝🇺🇦

Будемо вірні девізу рою «Соколи»:

«Високо взлетіти,низько не впасти,для України добром шлях прокласти!»

Слава Україні! 🇺🇦 Героям Слава! 🙌