Привітання голови громади зі Днем Воскресіння Господнього!

Дата: 16.04.2023 16:39

У світлий День Воскресіння Господнього життя торжествує над смертю. Сила духу перемагає страх, Добро панує над Злом і віра поборює зневіру.

Сьогодні, як і кожного дня, пам'ятаємо про тих, кому ми завдячуємо своїми життями. Тих, хто захищає Україну зі зброєю в руках, і тих, хто пішов на щиті, обороняючи наші родини.

Впродовж останнього, найважчого року дев'ятилітньої війни ми бачили, як воскресає і виростає дух Нації, єдиної і неподільної. Як перед смертельною небезпекою мобілізується і об'єднується український Народ. Віримо в Перемогу, працюємо на Перемогу, підтримуємо наше військо- і з Божою допомогою ми досягнемо споконвічної мети багатьох поколінь, які виборювали Вільну, Соборну, Незалежну Україну.

Христос Воскрес!