Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 12.06.2023 16:39
Кількість переглядів: 283

Фото без опису
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Сокільницька сільська рада повідомляє про громадські слухання, які відбудуться 22.06.2023 року о 15-00 год. в приміщенні Народного дому (с. Сокільники, вул. Д. Галицького, 1).

Враховуючи п.5 постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.22022 року №1196) фізичні та юридичні  особи або їх представники, які мають намір бути присутніми на громадських обговореннях під час здійснення реєстрації мають подати підтверджуючі документи для забезпечення замовником громадських слухань їхньої ідентифікації.

Ознайомитись із проєктами містобудівної документації можна в приміщенні відділу архітектури та містобудування Сокільницьої сільської ради, що знаходиться за адресою: 81130, вул. Січових Стрільців ,1 в с. Сокільники  у пн-пт з 10-00 по 16-00 год, а також на офіційному веб-сайті Сокільницької сільської ради sokilnyky-rada.gov.ua.

 

 Відповідальний за організацію слухань – виконавчий комітет Сокільницької сільської ради. Зауваження та пропозиції громадськості можуть подаватись до Центру надання адміністративних послуг Сокільницької сільської ради:с.Сокільники,вул.Галицького,1.

 

Перелік детальних планів територій, які виносяться на громадські слухання згідно п.8 постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.22022 року №1196)

 

1. Детальний план території для індивідуального житлового будівництва обмеженого вулицею Грушевського та кварталом К-16 в с.Сокільники Львівського району Львівської області.

2. Детальний план території в межах вулиці Авіаційна та кварталу К-4 в с.Сокільники Львівського  району Львівської області.

3. Детальний план території в межах вулиць Шевченка та Івасюка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Годовиця Львівського району Львівської області.

4. Детальний план території для внесення змін в детальний план території в межах вул.Авіаційна та вул.Пам’яті в с.Сокільники Львівського району Львівської області та Звіт про Стратегічну екологічну оцінку.

5. Детальний план території для будівництва і обслуговування будівель транспортної інфраструктури та придорожнього сервісу по вул.Авіаційна с.Сокільники  Львівського району Львівської області.

6. Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу в межах автодороги (Західний обхід м.Львова) в с.Сокільники Львівського району Львівської області – ТзОВ “ЮПІДЖІ” та Звіт про Стратегічну екологічну оцінку.

7. Детальний план території для розташування індустріального парку в межах вул.Проектована-16 та автодороги (Західний обхід м.Львова) ТОВ “Компанія Логіст-Львів-Транс” Львіської області та Звіт про Стратегічну екологічну оцінку.

 

 

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора