З Днем батька!

Дата: 18.06.2023 13:02

👨‍👧‍👦День батька!

Велика честь і відповідальність лежить на кожному, кого називають - татом. Для кожної дитини - це взірець мужності, честі, мудрості. Поряд з татусем кожен почуває себе захищеним, сильнішим, упевненішим.

У кожного батька у цей день розтане серце від зворушливих привітань любих діточок. Та, на жаль, не усім дітям вдасться ніжно пригорнутися до батька.

Близько трьохсот воїнів нашої громади захищають нас сьогодні від ворога. Вітаємо їх із святом і зичимо повернення додому із Перемогою.🇺🇦

Є серед нас діти, дорослі і маленькі, яким уже ніколи не відчути батьківського тепла: Андрій Дигдалович, Юрій Онисик, Роман Крохмальний, Руслан Коваль, Іван Фільченко, Дмитро Дмитрук, Олександр Безпрозваний, Богдан Добробабенко, Олександр Ісаков, Назарій Яремчук – воїни-татусі, які віддали своє життя не лише за своїх дітей, а й за наших.

🕯Глибока шана і вічна пам’ять нашим захисникам. Нехай їхня жертовна безконечна батьківська любов надихне кожного на нові звитяги у боротьбі з ворогом.

Центр мистецтв та дозвілля "Просвіта" в с. Сокільники, 18 червня о 14:00 год. - організовано свято до Дня батька.