Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Підтримка ветеранського бізнесу.

Дата: 06.07.2023 14:16
Кількість переглядів: 384

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
Старт прийому заявок – 27 червня 2023 року.
Останній день прийому заявок – 13 липня 2023 року (до 23:59 за київським часом).


Сума фінансування проєктів:
- мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн;
- максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 грн.


Мають право на отримання фінансової підтримки в рамках даного конкурсного відбору проектів: 

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці; 
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Програма #Варто відбувається у конкурсному форматі. Учасники будуть захищати бізнес-проєкти перед експертною радою. Подати заявку на програму за посилання: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-support-veteran-business/ .
Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту: uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua. У темі листа обов'язково вказуйте: «Варто: підтримка ветеранського бізнесу». Або звертайтесь за номером телефону: +380 (98) 009 48 72.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора