Оголошення!

Дата: 07.06.2023 14:25

ОГОЛОШЕННЯ

Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області повідомляє, що 05.06.2023 року Львівським окружним адміністративним судом (суддя: Чаплик І.Д.) було відкрито загальне позовне провадження в адміністративній справі №380/10842/23 за позовною заявою Фітьо Ю.М., Коваль Т.Г., Беньо В.І. до Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області про визнання протиправним та нечинним рішення Сокільницької сільської ради Пустомитівського району Львівської області від 19.04.2018 року № 473, в частині пункту 1, яким затверджено детальний план території в межах вул. Героїв Майдану (Підстригача) в с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області розробленого ПП «Геобуд» гр. Кондрат Ю.В., гр. Дорош С.В.

Справу розглядатиме Львівський окружний адміністративний суд у складі судді Чаплик І.Д. одноособово в порядку загального позовного провадження.

Підготовче засідання у даній справі призначено на  05 липня 2023 року  о 14:00 год., яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м.Львів, вул.Чоловського, 2).