Увага! Сокільницька сільська рада повідомляє!

Дата: 25.08.2023 12:01

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СОКІЛЬНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

У зв’язку з поширенням 21.08.2023 року через інтернет-ресурси ZAXID.NET та NGLmedia недостовірної інформації про «продаж» 4 га землі в с. Сокільники та виникненням суспільного резонансу.

Йдеться про земельну ділянку, яка перебуває в постійному користуванні громадянина, що має право на її викуп за нормативною грошовою оцінкою в порядку п.6-1 розділу Х Земельного кодексу України, а не ринковою, на яку безпідставно вказують розповсюджувачі інформації.

Дані про вартість нормативно-грошової оцінки надає Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, а не «визначає» Сокільницька сільська рада, як вказано у розповсюдженій інформації.

Крім цього, розповсюджувачами інформації вказується про «продаж» землі 4 га, що є недостовірним, оскільки договір купівлі-продажу не укладено до сьогодні, а рішення Сокільницької сільської ради №817 від 15.08.2023 року про надання дозволу на викуп не набуло чинності і було зупинено розпорядженням сільського голови №83-р від 18.08.2023 року.