Храмовий празник Успіння Пресвятої Богородиці у громаді!

Дата: 28.08.2023 10:11

28 серпня, ми щороку святкуємо величне свято церковного року – свято Успіння Пресвятої Богородиці.

⛪️Сьогодні храмовий празник відзначають дві парафії нашої громади (с. Годовиця та с. Сокільники).

В цей день згадуємо про закінчення земного життя Пречистої Діви Марії, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного.

Нехай не згасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із Вами та Вашими родинами. Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі, захистить у годину негоди своїм покровом і збереже народ України у єдності! Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за незалежність нашої держави!

Слава Ісусу Христу!

🇺🇦Слава Україні!