Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 27.07.2023 - 19.08.2023

Дата: 20.08.2023 10:14

Чергова поїздка на фронт минулого тижня. Так співпало, що саме в цей час у двох наших бійців були уродини - привітали їх. І хоч один з них був у наряді - ми змогли з ним зустрітися. Радість і тепло від спілкування неможливо замінити нічим.

Звернув увагу на те, що впродовж всієї довгої дороги на Схід ми бачили величезну кількість диких тварин і птахів - кабанів, диких кіз, куріпок, фазанів. Заборона відстрілу дичини під час воєнного стану - позитивний момент.

Об'їхали велику частину лінії фронту - від Лиману через Краматорськ, Слов'янськ, Дружківку, Костянтинівку, Курахове, аж до Запоріжжя.

Відвезли на фронт:

✔️ Volkswagen Golf- 68 єгерська бригада;

✔️ Opel Frontera- 81 десантно-штурмова бригада;

✔️ Nissan Terrano II - 103 бригада;

✔️ Nissan Pathfinder- 24 бригада;

✔️ ВАЗ 2108- 93 бригада "Холодний Яр", Лиман;

✔️ Suzuki Vitara- Слов'янськ, прикордонникам.

✔️ Відправили два буси з ліками на шпиталі у Запорізькій і Дніпровській областях;

✔️ Два дрони;

✔️ Колеса для багатьох авто;

✔️ Продукти, енергетики, ласощі, засоби гігієни, ліки- для всіх, кого змогли відвідати.

Забрали з фронту на ремонт:

✔️ Hyundai Terracan з Авдіївки;

✔️ Дрон.

Надважливою зараз є допомога ЗСУ. Ні ракетні атаки, ні буденні справи не можуть зупинити нас. Наше військо виборює свободу для України, і обов'язок кожного- допомогти нашим воїнам добити ворога.

Слава Україні!
Слава Нації!