ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ: «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ГРОМАДАХ, ТАКИХ ЯК РЕАБІЛІТАЦІЯ ЖІНОК, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ»

Дата: 04.09.2023 10:21

Новини Львова: З 1 січня соціальні послуги надаватимуть в об'єднаних  громадах

ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ:
«ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ
 ПОСЛУГ В ГРОМАДАХ,
ТАКИХ ЯК РЕАБІЛІТАЦІЯ ЖІНОК, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ГРУП
НАСЕЛЕННЯ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ»

Дата: 07 вересня 2023 року
Час: 11:00 – 16:00
Формат заходу: Офлайн, онлайн  http://surl.li/jjgtw
Мова: українська

07 вересня 2023 року в Львівська обл., Львівський р-н, с. Сокільники, вул. Січових Стрільців, буд. 1

Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» проводитиметься круглий стіл на тему «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ГРОМАДАХ, ТАКИХ ЯК РЕАБІЛІТАЦІЯ ЖІНОК, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ»

В рамках Проєкту USAID «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» («ГОВЕРЛА»). Захід проводитиметься спільно з Сокільницькою громадою Львівської області.

Учасники заходу:

• представники органів влади/місцевого самоврядування Сокільницької ТГ Львівської області;
  • керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи;
  • представники громадських об’єднань дотичних до тематики послуг об’єктів соціальної роботи;
  • представники активного населення, зокрема жінки, люди з інвалідністю та ВПО

Захід буде проводитись з урахуванням карантинних обмежень в області. Кількість учасників є обмеженою (до 20 осіб).

Для участі в семінарі, просимо зареєструватися до: 18:00 05 вересня 2023 року за посиланням:  https://is.gd/odgGi0

Акредитовані учасники отримають підтвердження на пошту до 06 вересня 2023 року до 18:00. Для всіх бажаючих буде доступна онлайн-трансляція через ZOOM http://surl.li/jjgtw

Мета:
1) налагодження робочого партнерства між експертами проєкту та місцевими експертами Сокільницької територіальної громади Львівської області;
2) ознайомлення представників влади з можливостями в наданні послуг населенню сучасними методами організації;
3) репрезентації створення різних механізмів запровадження нових послуг та системи координації їх отримання в спеціалізованих установах через спеціальних консультантів з надання допомоги («адвокатів покращення соціальних послуг»/»інклюзивних радників».

Модератор заходу: Світлана Фоміна, координаторка заходів грантового проєкту

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Активність

10:45–11:00

Реєстрація. Вітальна кава

11:00–11:30

Блок 1

Вітальне слово

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»
Презентація проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей»

Світлана Фоміна, керівник Державної реабілітаційної установи «Центр Комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», координаторка заходів грантового проєкту
Олена Кізілова, технічна координаторка грантового проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» ГО “Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу”

11:30–12:00

Блок 2
Презентація досвіду лікаря. Фізіотерапія в Івано-Франківській області

Марія Кліщенко, лікар – фізіотерапевт Державної реабілітаційної установи «Центр Комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», експерт Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації з фізіотерапії

12:00–12:30

Блок 3
Реабілітація та володіння мовним апаратом, уміння правильно користуватись мовою

Ксенія Засипко, фахівець з техніки мовлення Державної реабілітаційної установи «Центр Комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»

12:30–13:00

Обідня кава

Блок 4

Нові методики у реабілітації пацієнтів із травмами. Досвід лікаря

Михайло Макар, лікар травматолог Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»

13:30–14:00

Блок 5

Повернення до життя або як відшукати шляхи звільнення від болю.

Практичний досвід в роботі ДРУ ЦКРОІ

Ольга Левицька, психолог Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»

14:00–14:30

Блок 6

Запитання-відповіді

14:30–15:00

Відшкодування проїзду. Видача посібників та роздаткових матеріалів.

Від’їзд учасників(-ць) тренінгу

15:00–16:00

Відвідування об’єктів, в яких проводиться реабілітація людей або може проводитись реабілітація