"Правозахисна спілка інвалідів" - провела в громаді фокус-групове дослідження.

Дата: 06.09.2023 08:41

Всеукраїнська громадська організація "Правозахисна спілка інвалідів" - провела в громаді фокус-групове дослідження.

1 вересня завітала з робочим візитом до Сокільницької громади для проведення фокус-групового дослідження в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

До заходу було залучено представників сільської ради та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Обговорили залучення мешканців громади до процесів прийняття рішень, про доступність приміщень комунальної інфраструктури для осіб з інвалідністю, а також про офіційні інформаційні майданчики, як спосіб комунікації між владою та мешканцями громади.

Щиро дякуємо Всеукраїнській громадській організації «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за можливість співпраці.