Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Дата: 25.09.2023 16:32

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Сокільницької сільської  територіальної громади  на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної  громади на період до 2027 року.

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Сокільницької сільської ради https://www.sokilnyky-rada.gov.ua/ оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Зауваження і пропозиції подаються в письмовій формі у загальний відділ Сокільницької сільської ради (адреса: Січових Стрільців,1, Львівський район, Львівська область) та в електронному вигляді (електронна адреса: sokil_rada@ukr.net (з поміткою в темі листа «Пропозиції до заяви про СЕО»).

Одержані протягом встановленого строку зауваження та пропозиції підлягають обов’язковому розгляду, за результатами якого вони враховуються або вмотивовано відхиляються.

Строк подання пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної громади на період до2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної громади на період до 2027 року становить 10 днів з дня її оприлюднення (до 04.10.2023 включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки