Семінар “Історія – (не) пропаганда. Війна за минуле”

Дата: 26.09.2023 10:20

Здавалось би, що нового може бути в історії, адже вона вивчає справи давно минулих днів. Проте саме історія часто стає найдієвішим інструментом (а іноді і зброєю) у руках людини та держави. Саме історія у свій час, як і сьогодні, стала основою пропаганди ворога України та може стати опорою нашої держави.

Як не потрапити на гачок ворожої пропаганди та не перетворити свої уроки на її частину, як викладати історію у час війни… Про це та багато іншого (Рух Опору, нагороди УПА, увічнення пам’яті) говорили учителі та учительки історії Львівщини під час семінару “Історія – (не) пропаганда. Війна за минуле” 21 вересня. Дякуємо Український інститут національної пам'яті за просвітницьку роботу, нові ідеї та підходи, натхнення та підтримку.