1 жовтня 2023 року о 09:00 год. загальнонаціональна хвилина мовчання.

Дата: 30.09.2023 14:27

#хвилина_мовчання

Важливо❗

🔵Завтра, 1 жовтня 2023 року о 09:00 год. вся країна зупиниться у масштабній загальнонаціональній хвилині мовчання, спрацюють системи оповіщення населення.

Люди на площах і вулицях, власники громадського та особистого транспорту в час хвилини мовчання просимо зупинити рух і мовчанням вшанувати подвиг полеглих за нашу свободу Героїв.

🫵Приходьте 1 жовтня (неділя) о 8:50 год на площу перед Народним домом в с. Сокільники, вул. Д. Галицького 1, щоб спільно вшанувати наших Героїв під час загальнонаціональної хвилини мовчання!

О 18:00 годині - відбудеться панахида на Алеї Героїв (могили Героїв, кладовище в с. Сокільники).

🔥О 19:00 годині - смолоскипна хода від пам'ятника Борцям за волю України до пам'ятника Героям Небесної Сотні, покладання квітів та запалення свічок.