Стартувало навчання в «Школі громадського адвоката – інклюзивного громадського радника».

Дата: 12.10.2023 15:30

Стартувало комплексне навчання в «Школі громадського адвоката – інклюзивного громадського радника» («IncSchool»). Навчання проводиться Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» за підтримки Проєкту USAID«ГОВЕРЛА».

В якому беруть участь начальник соціального відділу Сокільницької сільської ради та масажист-реабілітолог Сокільницької амбулаторії ЗПСМ. Перші лекції Школи відбулися 3 та 5 жовтня. Навчання триватиме місяць та очікується, що учасники навчання працюватимуть над розбудовою інклюзивного суспільства та виконуватимуть функцію інклюзивних громадських радників – посередників між владою та громадськістю, підтримувати координацію дій між активістами та їх мережами, які опікуються питаннями захисту прав людей з інвалідністю, співпрацювати з постраждалими верствами населення.