Сокільницька сільська рада оголошує про початок процедури  внесення змін до генерального плану с. Басівка.

Дата: 13.10.2023 09:54

Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області оголошує про початок процедури  внесення змін до генерального плану с. Басівка Львівського району Львівської області.

Підстава для розроблення містобудівної документації – рішення Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області від 15 серпня 2023 року № 820.

Початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення генерального плану - на наступний робочий день після дати публікації даного повідомлення.

Строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення генерального плану - не менш як протягом 15 робочих днів від дати публікації даного повідомлення.

Пропозиції подавати у Сокільницьку сільську раду Львівського району Львівської області (81130, Львівська обл., Львівський р-н, с. Сокільники, вул. Січових Стрільців, буд. 1).