Учні 9-А класу Сокільницького ліцею відвідали музей Івана Франка.

Дата: 23.10.2023 16:10

Учні 9-А класу відвідали музей Івана Франка, батьківську садибу та згодом попрямували стежкою вздовж якої стоять вирізані скульптури, які символізують героїв твору.

Відвідали солевиварювальний завод, один з найстаріших і найбільш „довгожительних“ промисловостей Європи.

"Виварена сіль Дрогобицької солеварні - найдорожча, найчистіша та найкорисніша в Україні"  - стверджують працівники підприємства.

Оглянули церкву Святого Юрія - одну з найстаріших деревʼяних церков Галичини. З 2013 року церква визнана обʼєктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У цій церкві та біля неї знімали чимало сцен для кінофільму - “Довбуш“.

На завершення екскурсії відбувся конкурс на кращого знавця життя і творчості Івана Франка, переможцем якого стала Станкевич Софійка, також учні виконали повстанські пісні.

Екскурсія була надзвичайно змістовною і цікавою. Дякуємо нашим батькам за таку можливість подорожувати.