III Осінній медсестринський форум у Львові в якому взяли участь працівники Сокільницької амбулаторії ЗПСМ.

Дата: 31.10.2023 08:21

Тема форуму - Ментальне здоров'я.

На дискусійній панелі обговорили важливі питання в роботі медичної сестри гості форуму: міністр охорони здоров'я України - Віктор Ляшко, начальник Львівської ОВА - Максим Козицький, директорка з координації органів центральної і регіональної влади Координаційного центру КМУ, радниця Прем'єр-міністра - Ірина Микичак, мер м. Львова - Андрій Садовий, президент центру післядипломної освіти медсестер та акушерок з м. Жешув( Польща) - Йоанна Пшибек-Міста.

Експерти розповіли, як допомогти пацієнтам з гострою реакцією на стрес, а також, як ефектно комунікувати в реаліях війни.