Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації.

Дата: 14.11.2023 11:47
Кількість переглядів: 99

Фото без опису

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території в межах дороги М06 Західний обхід м. Львова та вул. Львівська в с. Басівка Львівського району Львівської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 14.11.2023 р. до 24.11.2023 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області – https://sokilnyky-rada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області (81130, Львівська обл., Львівський р-н., с. Сокільники, вул. Січових Стрільців, буд. 1), ел.пошта: sokil_rada@ukr.net в термін до 24.11.2023р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора