Привітання голови громади з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 12:08

Так важко відкрити серце для радості, коли вже не залишилось жодної родини, яку би не зачепила війна. Втрата найкращих синів і доньок України кличе до помсти. Десятки тисяч матерів і дружин в жалобі, і не злічити сиріт, які виростуть без батьків. За різдвяний стіл не сядуть з ними їхні воїни вже ніколи. Ми втрачаємо рідних, друзів, сусідів, учнів і наставників. Ми пропускаємо через себе біль і смуток за кожним, хто повернувся до нас на щиті.

Але з народженням Сина Божого у наші серця входить надія і любов. Різдво дарує нам силу духу для боротьби і волю до перемоги. Різдво було для воїнів УПА і в''язнів концтаборів у сталінські часи джерелом віри, а коляда- формою протесту.

Український народ буде святкувати Різдво попри біду і втрати, бо Різдво- це об'єднання у вірі.

Об'єднані у любові до рідної землі ми переможемо. Об'єднані у спільній боротьбі з ворогами ми будемо сильними духом і не схибимо.

Об'єднані Різдвом Христовим плекаємо надію. Але, як казав Митрополит Андрей Шептицький- надія має опиратися на власній моральній перебудові, на «досвіді перемоги над собою самим».

Вічна пам'ять і слава полеглим за волю України!

Честь і вдячність воїнам, що стоять в бою за нашу землю!

З Різдвом Христовим!