Оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Дата: 02.01.2024 15:17

Сокільницька сільська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території для уточнення планувальної структури та визначення містобудівних умов та обмежень існуючих об’єктів в районі Скнилівська (Західний об’їзд м. Львова) в с. Сокільники.

Заява про визначення обсягу СЕО

Зауваження і пропозиції до вказаної заяви надаються у строк, що не перевищує 10 днів з дня внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції громадськості в процесі громадського обговорення подаються у письмовій формі до Сокільницької сільської ради:

81130, Львівська область, Львівський район, с. Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1

Ел. пошта: sokil_rada@ukr.net

Тел. (032) 227 06 45