Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 12.01.2024 10:03
Кількість переглядів: 272

Фото без опису

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Сокільницька сільська рада повідомляє про громадські слухання, які відбудуться 23.01.2024 року о 15-00 год. в приміщенні Народного дому (с. Сокільники, вул. Д. Галицького, 1).

Враховуючи п.5 постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.22022 року №1196) фізичні та юридичні  особи або їх представники, які мають намір бути присутніми на громадських обговореннях під час здійснення реєстрації мають подати підтверджуючі документи для забезпечення замовником громадських слухань їхньої ідентифікації.

Ознайомитись із проєктами містобудівної документації можна в приміщенні відділу архітектури та містобудування Сокільницьої сільської ради, що знаходиться за адресою: 81130, вул. Січових Стрільців ,1 в с. Сокільники  у пн-пт з 10-00 по 16-00 год, а також на офіційному веб-сайті Сокільницької сільської ради sokilnyky-rada.gov.ua.

 

 Відповідальний за організацію слухань – виконавчий комітет Сокільницької сільської ради. Зауваження та пропозиції громадськості можуть подаватись до Центру надання адміністративних послуг Сокільницької сільської ради:с.Сокільники,вул.Галицького,1.

 

Перелік детальних планів територій, які виносяться на громадські слухання згідно п.8 постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.22022 року №1196)

 

   

1. Детальний план території внесення змін до детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації дорожнього сервісу в межах вул.Наварійська-І.Сірка в с.Сокільники Львівського району Львівської області”.

 

2. Детальний план території для індивідуального житлового будівництва поблизу вулиці Проектована – Княгині Ольги в с.Сокільники  Львівського району Львівської області.

 

3. Детальний план території для будівництва багатофункційного комплексу з вбудованими приміщеннями для груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку по вул. Наварійська в с.Сокільники Львівського району Львівської області”.

 

4. Детальний план території для індивідуального житлового будівництва в межах вул.Сонячна в с.Сокільники Львівського району Львівської області.

 

5. Детальний план території для індивідуального житлового будівництва в межах кварталу житлової забудови К-10,  в с.Сокільники Львівського району Львівської області.

 

6. Детальний план території в межах вул.Скнилівська(автодороги М06 Західний обхід м.Львова)  в с.Сокільники Львівського району Львівської області.

 

7. Детальний план території для уточнення планувальної структури та визначення містобудівних умов та обмежень існуючих об’єктів в районі в межах Скнилівська(Західний обхід м.Львова) в с.Сокільники та Звіт про СЕО.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора