Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 19.11.2023 - 16.01.2024

Дата: 18.01.2024 08:59

Півтора місяці невизначеності з законами, які фактично заблокували ввезення автомобілів для війська, вдарили по всій волонтерській спільноті. Машини на фронті потребують постійного оновлення. Скільки втрачених життів, неврятованих поранених за цими діями влади- порахувати неможливо. Маємо надію, що ситуація стабілізується, і ми зможемо вже найближчим часом продовжити ввозити авто для наших бійців. Втрачений час тут вимірюється не місяцями чи днями, а життями.

Отже, про поїздки за цей період.

Великим позитивом перед поїздками був наш візит у дитячий центр Лео Кідс (Leo Kids) у Львові. Діти підготували ласощі і листи для наших воїнів. Згадалися листи, які я отримував сам, будучи на фронті. Один з них був з підписом "від бандерівки Оленки", і на очі тоді навернулися сльози. Дитячі листи і малюнки- це те, що найбільше піднімає дух бійців.

За цей час було організовано чотири поїздки на фронт.

Завезено:

✔️Audi Q7- морська піхота, Херсон;
✔️JEEP Patriot- Національна гвардія "Рубіж";
✔️Mercedes ML- Національна гвардія, Київ;
✔️Subaru Forester- 58 бригада, Курахове;
✔️Nissan Pathfinder Aventura- спецпідрозділ, Херсон;
✔️Nissan Navara- для морської піхоти.
✔️Audi Q7, ще одна- морська піхота, Херсон;
✔️Honda CR-V- 24 бригада.

Віддали відремонтовані:

✔️Ford Ranger- 63 бригада, Лиман;
✔️Нива- 123 бригада, морська піхота, Запоріжжя.
✔️Mitsubishi L200- 63 бригада;
✔️Land Rover- 80 бригада, Краматорськ.

Пригнали на ремонт:

✔️Nissan Pathfinder- 24 бригада;
✔️Mitshubishi Outlander- морська піхота;
✔️Subaru- 68 бригада.

З автомобілями віддали буржуйки, грілки, окопні свічки, дрони, антени, маскувальні сітки, продукти, ліки, ласощі, тепловізори, прилади нічного бачення, теплі форми, термобілизну, акумулятори.

А також- запчастини для 24-ї бригади та інших підрозділів, спільно з друзями- п'ять ударних дронів, генератор на 82 бригаду, зимові колеса, старлінки, картриджі та папір (для штабу).

Сільською радою був закуплений баггі (мотовсюдихід) та переданий спецпідрозділу розвідки. Також закуплені дрони FPV та машинки для розмінування територій. Закуплені дрони Mavic 3T з тепловізорами.

Боротьба триває!