9 лютого 2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів проведе онлайн-захід, під час якого будуть презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах».

Дата: 02.02.2024 10:20

9 лютого 2024 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-захід, під час якого будуть презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській області».

Учасники заходу: представники органів місцевого самоврядування та обласної військової адміністрації, жителі громад, громадські активісти та представники громадських об’єднань Львівської області.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

Час початку заходу: 11:00

Під час авторизації у ZOOM у полі «Your name» обов’язково зазначте Прізвище (повністю) та Ім’я, а також скорочену назву ОМС або громадського об’єднання, яке ви представляєте.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» у рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Презентація напрацювань проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Львівській області»

Дата: 9 лютого 2024 року

Формат: онлайн, ZOOM

Попередня реєстрація учасників заходу за посиланням:

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Активність

11:00 – 11:20

Вітальне слово

Олександр Вознюк, голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів»

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

11:20 – 11:50