Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 27.02.2024 - 05.03.2024

Дата: 07.03.2024 15:25

На зображенні може бути: 7 людей та текст

Черговий звіт, коротко.

За останні два тижні організовано дві поїздки. Одна з них пролягала через Харків, інша- через Дніпро. Таким чином нам вдається охопити більший відрізок фронту і доставити більше допомоги.

У зоні бойових дій в якийсь момент засвітився один з чеків на позашляховику, який ми везли для прикордонників. Зупинилися на аварійках. Одразу біля нас зупинилися і військові- "Що сталося? Потрібна допомога"? Через десять хвилин ми вже вирішили проблему і їхали далі, але оте відчуття братерства, коли ти серед своїх, не залишає там, на фронті, ніколи. Ти завжди можеш розраховувати на допомогу, тобі не треба просити про неї, бо навколо- свої.

Отже, ми відвезли на фронт:

✔️ Nissan Terrano- 24 бригада, Костянтинівка;

✔️ Honda CR-V- Оперативне командування "Захід", Конотоп;

✔️ КIA Sorento- 58 Єгерська бригада, Курахове;

✔️ Jeep Cherokee- прикордонникам, Куп'янськ;

Привезли на ремонт:

✔️ Volkswagen T4- 80 бригада;

✔️ Mercedes Sprinter- прикордонники.

Разом з авто віддали три комплекти коліс, кілька пристроїв РЕБ, дрон, багато турнікетів, ліків, запчастин, три десятки маскувальних сіток. Передали деякі продукти, які просили хлопці, і ласощі, каву- само собою, як завжди.

Ми не зупиняємось, ми виконуємо свій обов'язок. Бо від зусиль кожного з нас залежить, коли Україна здобуде Перемогу. Від кожного з нас залежить доля наших дітей. І кожен з нас буде відповідати перед власною совістю- чи не стояв осторонь.

Україна- понад усе!

На зображенні може бути: 3 людини та текстНа зображенні може бути: 6 людей