Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 16.01.2023 - 27.02.2024

Дата: 28.02.2024 15:25

На зображенні може бути: 3 людини

Ситуація на сході- майже як в лютому 2022, хлопці критично потребують допомоги.

Впродовж останнього часу було організовано чотири поїздки на фронт. Доставлено шість повнопривідних автомобілів:

✔️ Volvo- 68 Єгерська бригада, Куп'янськ;

✔️ Jeep Grand Cherokee- "Лють", Нацгвардія, Лиман;

✔️ Mazda-B пікап- 125 бригада, Харків;

✔️ SsangYong Kyron- відремонтовано, Бахмутський напрямок;

✔️ Mercedes ML- Лиман.

Крім автомобілів:

✔️Всі машини і великий бус були завантажені тим, що просили привезти бійці;

✔️ Кілька завантажених ліками бусів відправили на госпіталі;

✔️ Сільрадою закуплені підривні машинки. Передано підрозділам, які їх потребують;

✔️ Проведено кілька тендерів для закупівлі дронів Mavic на суму 10 мільйонів гривень та дронів FPV на таку ж суму.

У всі поїздки ми беремо максимальну кількість маскувальних сіток. Потреба у маскувальних сітках- постійна. Велика подяка всім, хто долучився до цієї дуже потрібної справи. З січня цього року ми поставили виробництво сіток на майже промислову основу. Куплено станок для висічки тканини, що дозволило вийти нам на великі об'єми. Сітка- це захист життів наших воїнів, і ми докладаємо до цього захисту всіх зусиль.

Борімося- і поборемо!

Слава Нації! Смерть ворогам!

На зображенні може бути: 3 людини та текст «REDM NOTE 9 PRO AI QUAD CAMERA»На зображенні може бути: 2 людини та гусак

На зображенні може бути: 2 людини