Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 05.03.2024 - 21.03.2024

Дата: 22.03.2024 14:44

Звіт про останню поїздку.

Три екіпажі проїхали трьома окремими маршрутами- через Дніпро, через Харків та через Умань на Херсон.

Моя дорога пролягала через Харків. Ми об'їхали підрозділи у Костянтинівці, Дружківці, Краматорську, Слов'янську, Лимані, Куп'янську і Харкові. Але, крім доставки автомобілів на фронт, у нас цього разу була унікальна місія- ми везли великий екскаватор для риття окопів та інших оборонних конструкцій. Коли військова частина звернулася до сільської ради з таким запитом, то ми спочатку розглядали виділення субвенції для закупівлі цієї техніки. Але розуміючи велику потребу і те, скільки часу піде на проведення процедури закупівлі, я запропонував віддати військовим наш новий сучасний трактор. Мою пропозицію депутати підтримали майже одноголосно. Терміново скликали сесію, проголосували, зняли трактор з обліку. У нас була доба на вирішення цього питання, і ми справилися з задачею.

І от вчора хлопці дзвонили- наш екскаватор викопав перші оборонні траншеї.

Крім екскаватора віддали:

✔️ Mercedes ML- 112 бригада, Куп'янськ;

✔️ Opel Campo- 80 бригада, Дружківка;

✔️ Nissan X-Trail- 115 бригада, Покровськ;

✔️ Mitsubishi Pajero.

Забрали з фронту на ремонт:

✔️ Volkswagen T5- 80 бригада;

✔️ Ford Ranger- 80 бригада;

✔️ Mazda пікап- 125 бригада;

✔️ Mitsubishi L200- 24 бригада;

✔️ Mitsubishi L200- морська піхота.

Крім цього відвезли:

✔️ два РЕБи;

✔️ глушилки FPV;

✔️ 5 дронів;

✔️ маскувальні сітки (багато);

✔️ запчастини;

✔️ ліки;

✔️ ласощі, соки, домашню випічку від дівчат з громади та волонтерської кухні з Якторова.

Всі наші зусилля кожного дня, кожної хвилини- для допомоги нашому війську, для Перемоги.

Слава Нації!